Loading...

میکروفون و رکوردر

 • رکوردر تسکم Tascam DP-24SD Recorder
  رکوردر تسکم Tascam DP-24SD Recorder
  رکوردر حرفه‌ای تسکم، کاربری آسانی داشته و به نمایشگر و کلیدهایی با نور پس زمینه مجهز شده است. این سیستم با 8 ورودی و افکت‌های مختلف برای ضبط حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  توضیحات بیشتر
 • رکوردر تسکم Tascam DR-05 Portable Stereo
  رکوردر تسکم Tascam DR-05 Portable Stereo
  رکوردر تسکم DR-05 با ابعاد کوچک و سبک وزن حمل آسانی داشته و به یک میکروفون همه جانبه مجهز شده است که صدا را از همه زوایا دریافت می‌کند.
  توضیحات بیشتر
 • گیرنده بی‌سیم ای کی جی AKG SR470 Wireless Receiver
  گیرنده بی‌سیم ای کی جی AKG SR470 Wireless Receiver
  ریسیور میکروفون ای کی جی مدل SR470 با دریافت سیگنال‌های ارتباط بی‌سیم را هندل می‌کند. این گیرنده به دو آنتن و یک صفحه نمایشگر دیجیتال مجهز شده است که کاربری آسان‌تری برای کاربران فراهم می‌کند.
  توضیحات بیشتر
 • میکروفون داینامیک ای کی جی AKG D12 VR Instrument Microphone
  میکروفون داینامیک ای کی جی AKG D12 VR Instrument Microphone
  میکروفون ای کی جی از انواع میکروفن‌‎های داینامیک بوده و الگوی هدایت صدای کاردیود دارد. این میکروفن در سیگنال‌های سطح بالا کیفیت خود را حفظ کرده و به فیلترهای قابل سوییچ مختلفی مجهز است.
  توضیحات بیشتر
 • ضبط کننده زوم Zoom Q2HD Handy Video Recorder
  ضبط کننده زوم Zoom Q2HD Handy Video Recorder
  رکوردر زوم با قابلیت ضبط صدا و تصویر برای کاربری‌های مختلف مناسب است. امکانات و قابلیت‌های متنوع این ضبط کننده دستی، باعث شده کاربران محدودیتی نداشته باشند و از آن به عنوان میکروفون USB استفاده کنند.
  توضیحات بیشتر
 • ضبط کننده زوم Zoom H2n Recorder
  ضبط کننده زوم Zoom H2n Recorder
  رکوردر زوم با قابلیت ضبط خودکار، بازیابی اطلاعات اتومات و پشتیبانی از کارت حافظه، برای ضبط فرمت‌های WAV و MP3 مناسب است. این ضبط کننده دستی با دو باتری AA از 20 ساعت پخش مداوم پشتیبانی می‌کند.
  توضیحات بیشتر
 • میکروفون بی سیم شور Shure GLXD24/SM58 Handheld Wireless System
  میکروفون بی سیم شور Shure GLXD24/SM58 Handheld Wireless System
  میکروفون شور مدل GLXD24/SM58 دارای سه دستگاه گیرنده، فرستنده و میکروفون بوده و کاربران می‌توانند از روی صفحه نمایش وضعیت میکروفون را بررسی کنند. این میکروفون صدای خروجی باکیفیت و فوق العاده شفافی دارد که آن را برای استفاده در محیط‌های بزرگ مناسب کرده است.
  توضیحات بیشتر
 • میکروفون بی سیم شور Shure BLX24/SM58 Handheld Wireless System
  میکروفون بی سیم شور Shure BLX24/SM58 Handheld Wireless System
  میکروفون شور مدل BLX24/SM58 دارای سه دستگاه گیرنده، فرستنده و میکروفون بوده و کاربران می‌توانند از روی صفحه نمایش وضعیت میکروفون را بررسی کنند. این میکروفون صدای خروجی باکیفیت و فوق العاده شفافی دارد که آن را برای استفاده در محیط‌های بزرگ مناسب کرده است.
  توضیحات بیشتر
 • میکروفون بی سیم شور Shure BLX24/B58 Handheld Wireless System
  میکروفون بی سیم شور Shure BLX24/B58 Handheld Wireless System
  میکروفون شور مدل BLX24/B58 دارای سه دستگاه گیرنده، فرستنده و میکروفون بوده و کاربران می‌توانند از روی صفحه نمایش وضعیت میکروفون را بررسی کنند. این میکروفون صدای خروجی باکیفیت و فوق العاده شفافی دارد که آن را برای استفاده در محیط‌های بزرگ مناسب کرده است.
  توضیحات بیشتر
 • ضبط کننده زوم Zoom H5 Recorder
  ضبط کننده زوم Zoom H5 Recorder
  رکوردر زوم مدل H5 قابلیت‌های متنوعی دارد و کاربران میی‌توانند با استفاده از ورودی‌ها و خروجی‌های متنوع آن، دستگاه‌های مختلفی را به این رکوردر متصل کنند. H5 تنظیمات صدا را روی نمایشگر کوچک نمایش داده و با وجود فیلترهای مختلف صدای خروجی بسیار باکیفیتی دارد.
  توضیحات بیشتر
 • ضبط کننده زوم Zoom H6 Recorder
  ضبط کننده زوم Zoom H6 Recorder
  رکوردر زوم مجهز به شش میکروفون متنوع، حافظه ذخیره سازی، نمایشگر و تنظیمات مختلف برای ضبط هرچه بهتر صدا است. این رکوردر برای ضبط در فضای باز، استودیو و سایر محیط‌ها انتخاب خوبی خواهد بود.
  توضیحات بیشتر
 • میکروفون داینامیک شور Shure 545SD Instrument Microphone
  میکروفون داینامیک شور Shure 545SD Instrument Microphone
  میکروفون داینامیک شور مدل 545SD ساختار هدایت صدای کاردیود دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از کلید سوییچی تعبیه شده روی بدنه میکروفون، آن را روشن و خاموش کنند. این میکروفن برای اجرای زنده، کنفرانس، سخنرانی و... مناسب است.
  توضیحات بیشتر
سبد خرید شما
سبد خالی است