Loading...

شرایط پذیرش دستگاه

پذیرش دستگاه در مجموعه تعمیرات آروند، فرایندی را پشت سر خواهد گذاشت که در این جا همه موارد را به ترتیب ذکر کرده‌ایم تا مشتریان نسبت به مراحل انجام پذیرش دستگاه آگاهی کافی داشته باشند.


تکمیل فرم پذیرش اولیه توسط مشتری

مشتریان گرامی باید فرم اولیه برای پذیریش دستگاه را پر کنند تا دستگاه در مرکز تعمیرات آروند پذیرش شود.

 

صدور رسید دستگاه توسط واحد پذیرش

بخش پذیرش آروند رسید مبنی بر دریافت دستگاه را صادر کرده و به مشتری تحویل می‌دهد. این رسید تا پایان حضور دستگاه در مرکز تعمیرات تخصصی آروند باید نزد مشتری محفوظ بماند.

 

انتقال دستگاه به بخش فنی

دستگاه معیوب به بخش فنی مرکز تعمیرات آروند انتقال داده می‌شود تا توسط کارشناسان و متخصصان این بخش مورد بررسی قرار بگیرد.

 

تست سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه

در بخش فنی، دستگاه از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بررسی می‌شود تا همه اشکالات و ایرادات آن تشخیص داده شود.

 

اعلام هزینه و مدت زمان تعمیرات برای دستگاه‌های فاقد گارانتی یا خارج از شرایط گارانتی

پس از بررسی دستگاه و تشخیص موارد لازم برای تعمیرات، هزینه نهایی برای تعمیرات و مدت زمان لازم برای حضور دستگاه در مرکز تخصصی آروند توسط این مجموعه به مشتریان اعلام خواهد شد. دستگاه‌هایی که در گارانتی این مجموعه قرار دارند، نیازی به پرداخت هزینه نخواهند داشت.

 

تایید هزینه توسط مشتری و صدور تاییدیه تعمیر بر اساس اولویت

پس از اعلام هزینه تعمیر به مشتری و تایید آن، تاییدیه تعمیر دستگاه صادر خواهد شد تا موارد عیوب فنی به ترتیب اولویت تعمیر شوند.

 

تعمیر دستگاه توسط بخش فنی

پس از صدور تاییدیه، دستگاه توسط متخصصان حاضر در مجموعه تعمیر خواهد شد و در صورت نیاز قطعات داخلی آن تعویض خواهد شد.

 

تست اولیه دستگاه توسط تکنسین فنی

پس از پایان تعمیرات دستگاه، تکنسین فنی مجموعه آن را از نظر توانمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تست می‌کنند تا از برطرف شدن ایرادات و اشکالات فنی دستگاه اطمینان خاطر داشته باشند.

 

تست نهایی دستگاه توسط کارشناس تست و تحویل

پس از اتمام کار متخصصان فنی با دستگاه، تست نهایی آن توسط کارشناس تست انجام خواهد گرفت. در صورت عدم بروز هرگونه مشکل، دستگاه از بخش فنی تحویل گرفته می‌شود.

 

اعلام آمادگی تحویل دستگاه به مشتری

با پایان مراحل تعمیر و تست، دستگاه آماده تحویل به مشتری است. به این ترتیب کارشناسان ارتباط با مشتری، با مشتریان تماس گرفته و آن‌ها را مطلع می‌کنند.

 

تاییدیه بخش مالی برای تسویه حساب

در صورتی که مشتریان هزینه تعمیرات را به طور کامل پرداخت کنند، بخش مالی تاییدیه تسویه حساب را صادر خواهد کرد.

 

تست دستگاه توسط مشتری

مشتریان می‌توانند در مرکز تخصصی آروند، دستگاه خود را تست کرده و آن را از هر نظر بررسی کنند تا از صحت و سلامت دستگاه اطمینان خاطر پیدا کنند.

 

ارسال یا تحویل دستگاه توسط واحد پذیرش

در آخر دستگاه توسط واحد پذیرش در برابر دریافت برگه پدیرش اولیه به مشتریان تحویل داده خواهد شد. در صورت تمایل مشتری، دستگاه توسط پیک ارسال می‌شود. همچنین در صورتی که مشتریان تا یک هفته پس از اعلام آمادگی تحویل دستگاه برای دریافت دستگاه خود اقدام نکنند، به ازای هر روز نگهداری از دستگاه مبلغ 4000 تومان بابت انبارداری به مبلغ نهایی پرداختی اضافه خواهد شد. 

بازخوردها
    سبد خرید شما