Loading...

واحد پروژه

یکی از خدمات مرکز آروند، اجرای پروژه‌های نصب دوربین مدار بسته، تجهیز سالن‌ کنفرانس، تجهیز سالن‌ همایش و هوشمند سازی مدارس است. برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن‌های همایش، کنفرانس و هوشمندسازی مدارس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید. این مجموعه با توجه به وظایفی که در طول پروژه بر دوش دارد خدمات خود را در چند مرحله به انجام می‌رساند.


مشاوره اولیه

در شروع همکاری پروژه و در مرحله مشاوره ما به شما درباره تکنولوژی‌های روز موجود در سیستم‌ها و تجهیزات کنفرانس و امکاناتی که این دستگاه‌ها برایتان به ارمغان خواهند آورد، مشاوره خواهیم داد. در این گام می‌توان با توجه به نیاز پروژه برآوردی تقریبی از هزینه نهایی آن اعلام کرد.

مشاوره اولیه برای پروژه تجهیز سالن کنفرانس

طراحی

در این مرحله، کار طراحی پروژه براساس نوع پروژه، فضای مورد نظر و نیازهای کاربر آغاز می‌شود و با توجه به داده‌ها و نقشه‌های دریافتی از پروژه، نیازهای آن و امکاناتی که پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی روز دنیا برای ما فراهم می کند کار طراحی انجام می‌شود.

طراحی پروژه تجهیز سالن کنفرانس

بازرگانی

پس از تایید کارفرما طرح و لیست تجهیزات مورد نیاز به بخش بازرگانی فرستاده شده تا تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان تامین شوند. همه دستگاه‌هایی که متخصصان آروند در پروژه‌های خود مورد استفاده قرار می‌دهند اصالت و کیفیت بالایی دارند.

تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه

نصب

این مرحله شامل دو قسمت “نصب و تنظیمات سخت‌افزاری” و “نصب و تنظیمات نرم‌افزاری” است که هر یک توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد گرفت.

نصب تجهیزات در محل مورد نظر

آموزش

پس اتمام بخش نصب و راه اندازی، آموزش استفاده از سیستم‌های پیاده شده به کاربر نهایی داده می‌شود تا افراد بتوانند بدون مشکل با دستگاه‌های مختلف آشنا شوند.

آموزش کار با دستگاه های موجود

گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است. چرا که امکان حمل سیستم‌های نصب شده به خارج از کشور برای برطرف کردن ایرادات احتمالی، برای استفاده کنندگان نهایی امری غیرممکن است. همچنین با دریافت خدمات پس از فروش در واقع فروشنده کیفیت محصول خود را تضمین می کند. بنابراین مجموعه آروند نسبت به ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌هایی که در طول پروژه نصب و راه‌اندازی کرده، پایبند است.

گارانتی و خدمات پس از فروش برای پروژه

برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن‌های همایش، کنفرانس و هوشمندسازی مدارس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

بازخوردها
    سبد خرید شما