Loading...

راهنمای ارسال کالا

یکی از مهم‌ترین ابعاد در هر فروش آنلاین، نحوه ارسال کالاها و محصولات است. مجموعه آروند فراز مهرگان امکان ارسال محصولات را به سراسر ایران ممکن ساخته است اما درباره چگونگی ارسال کالا، هزینه ارسال و مدت زمان آن به موارد زیر توجه کنید.


تحویل کالا در تهران

 

ساکنین تهران می‌توانند پس از ثبت سفارش، کالای مورد نظر خود را حداکثر ظرف مدت یک روز کاری دریافت کنند. بدیهی است که تعداد سفارشات هر روز نیز در مدت زمان تحویل کالا تاثیر خواهد گذاشت.


تحویل کالا در سایر شهرستان‌ها

 

کارشناسان فروش در کوتاه‌ترین زمان ممکن فاکتور سفارشات ثبت شده را صادر کرده و کالاهای مورد نظر را آماده ارسال می‌نمایند. مدت زمان تحویل کالا حدود 24 ساعت برای شهرهای نزدیک به تهران و 48 ساعت برای شهرهای دور از تهران، تحویل داده خواهد شد.

متناسب با شرایط شهرستان مورد نظر، آروند فراز مهرگان به وسیله یکی از شیوه‌های ارسال کالا مانند پست، تیپاکس، مراکز باربری یا پایانه های مسافربری حمل و نقل بین شهری (بنا به انتخاب مشتری) نسبت به ارسال محصول مورد نظر، اقدام خواهد کرد.

لازم به ذکر است ارسال محصولات در هر روز کاری انجام می شود. اما خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.


هزینه ارسال

 

آروند فراز مهرگان با هدف جلب رضایت مشتریان، هزینه ارسال سفارشات با مبلغ بالای 300 هزار تومان را بر عهده دارد. اما با توجه به تاثیر ابعاد و وزن هر محصول روی هزینه ارسال آن، برای برخی کالاها که ابعاد، وزن و حجم بسیار بالایی دارند، درباره هزینه ارسال با مشتری تماس گرفته شده و پس از تایید هزینه‌های ارسال توسط مشتری، کالا ارسال خواهد شد.


ارائه دو نوع گارانتی برای محصولات

 

مجموعه آروند فراز مهرگان دو گارانتی با خدمات و شرایط مختلف برای محصولات خود در نظر گرفته است. بنابراین کاربران با انتخاب هریک از گارانتی‌ها، می‌توانند تا مدت زمان معینی از امکانات گارانتی نظیر تعویض کالا، خدمات پس از فروش، پشتیبانی و تعمیرات در شرایط ویژه بهره‌مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گارانتی محصولات، شرایط گارانتی آروند را مطالعه کنید.

بازخوردها
    سبد خرید شما