Loading...

درباره ما

مرکز تخصصی تعمیرات، خدمات پس از فروش و گارانتی آروند فراز مهرگان

یکی از مهم‌ترین ابعاد خرید هر محصول که به دغدغه‌ای جدی برای کاربران تبدیل شده، در دسترس بودن پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. این موضوع به ویژه درباره محصولات دیجیتالی یا هوشمند، اهمیت زیادی دارد. چرا که باعث افزایش طول عمر دستگاه‌ها و اطمینان خاطر بیشتر کاربران خواهد بود.

مرکز گارانتی، خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی آروند فراز مهرگان توانسته است با گرد هم آوردن جمعی از متخصصان، مجموعه‌ای برای پشتیبانی و خدمات پس از فروش طیف وسیعی از دستگاه‌های دیجیتالی و سیستم‌های صوتی (اسپیکر و اسپیکر مانیتورینگ، میکسر و پاور میکسر، آمپلی فایر، میکروفون، پردازنده و رکوردر صدا)، سیستم‌های تصویری (دوربین امنیتی، ویدئو پروژکتور، پرده نمایش و ویدئو کنفرانس) و سیستم‌های نور پردازی (میکسر نور، پاور نور و پروژکتور) را در سال 1387 تاسیس کند.

این مرکز طی 10 سال خدمات صادقانه و باکیفیت، توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان زیادی از مراکز نظامی، نهادهای خصوصی و دولتی، بیمارستان‌ها، مساجد، هیات‌ها، دانشگاه‌ها و... را جلب کند.

آروند فراز مهرگان همچنین کنار خدمات پس از فروش، دپارتمان تخصصی انجام پروژه‌های مختلف برای تجهیز سالن‌های کنفرانس و همایش، هوشمند‌سازی مدارس و... را راه‌اندازی کرده است. در این بخش، کارشناسان مجرب با بهره‌مندی از دانش فنی روز دنیا و تجربه بالای خود خدمات متنوعی شامل مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی و آموزش در قالب قرارداد فروش یا اجازه را ارائه می‌دهند.

خدمات دپارتمان پروژه مرکز تخصصی آروند فراز مهرگان در چند مرحله انجام می‌شود:

  1. مشاوره اولیه
  2. طراحی مهندسی
  3. بازرگانی و تامین تجهیزات
  4. نصب و راه‌اندازی
  5. آموزش به کاربران نهایی
  6. خدمات پس از فروش

انجام پروژه‌های نصب و راه‌اندازی کنفرانس، ویدئو کنفرانس، دوربین مداربسته، ویدئوپروژکتور و سیستم‌های صوتی برای وزارت ارشاد، سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، دانشگاه سوره، ایرانیان، علم و فرهنگ و پروشگاه صنعت نفت، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آستان قدس رضوی، سازمان حج و زیارت و آستانه مبارک امام‌زاده صالح از افتخارات این مجموعه است.

 

بازخوردها
    سبد خرید شما