Loading...

قوانین و مقررات

قوانین مربوط به خرید از سایت:

1. با توجه به نوسانات نرخ ارز ممکن است قیمتی که هنگام ثبت سفارش مشاهده می‌کنید، با کمی تغییر همراه باشد. بنابراین کارشناسان فروش مجموعه آروند فراز مهرگان، پیش از نهایی کردن خرید با شما تماس گرفته و قیمت نهایی محصول را هماهنگ خواهند کرد. در صورت تایید شما مشتریان گرامی، کالای مورد نظر طبق شرایط سایت برای شما ارسال خواهد شد.

2. بدیهی است برای محصولاتی که وزن سنگین و ابعاد حجیم دارند، هزینه ارسال رایگان نبوده و درباره نحوه ارسال و هزینه آن، هماهنگی‌های لازم با مشتریان عزیز انجام خواهد شد.

3. در صورتی که محصولات خریداری شده، از ابتدای رسیدن به دست کاربر مشکلاتی داشته باشند، مجموعه آروند اقدامات لازم برای تعویض کالا را انجام خواهد داد. اما در صورتی که ایرادات موجود روی دستگاه، به دلیل استفاده نادرست کاربر از محصول باشد، نظیر ضربه، آب خوردگی، سوختگی ناشی از نوسانات برق و... امکان تعویض کالا وجود نخواهد داشت. اما مجموعه آروند قادر به تعمیر دستگاه بوده و هزینه تعمیرات آن به عهده مشتری است.

4. همه کالایی که به طور رسمی تحت گارانتی مجموعه آروند فراز مهرگان باشند، از خدمات گارانتی این مجموعه بهره‌مند خواهند شد. همچنین محصولاتی که توسط این مجموعه به فروش می‌رسند اما گارانتی رسمی آروند را ندارند، قابل تعمیر در این مجموعه خواهند بود. اما هزینه تعمیرات این محصولات به عهده مشتریان است.

بازخوردها
    سبد خرید شما