Loading...

تجهیز سالن‌های کنفرانس

تجهیز سالن‌های کنفرانس در آروند فراز مهرگان

تجهیز سالن کنفرانس

سالن‌های کنفرانس برای برگزاری جلسات کاری، جلسات مذاکره و... بسیار کارآمد هستند. مجموعه آروند فراز مهرگان تامین کننده تجهیزات و مجری پروژه‌های تجهیز سالن کنفرانس بوده و بیش از 10 سال در این حوزه سابقه دارد. برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن‌های همایش، کنفرانس و هوشمندسازی مدارس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های تیم آروند، تامین همه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیازسالن‌های کنفرانس نظیر میکروفون‌های کنفرانس، دستگاه مرکزی، کابل‌ها، اسپیکر و میکسر توسط خود مجموعه آروند فراز مهرگان است. این موضوع ضمن اینکه باعث راحتی و آسایش مشتریان خواهد شد، از نظر اقتصادی به صرفه‌تر است. چرا که این تیم با اتکا به دانش و تجربه خود به تناسب هر سالن، مقیاس و نوع کاربری آن تجهیزات خاصی را برای آن فراهم خواهند کرد. به این ترتیب، احتمال تهیه تجهیزات اشتباهی و خسارات جانبی وجود نخواهد داشت. آروند فراز مهرگان برای تجهیز سالن کنفراس مراحل متعددی را اجرا می‌کند.


جلسه آشنایی با نیازمندی پروژه

در شروع همکاری پروژه و در مرحله آشنایی با پروژه و نوع آن، ما به شما درباره تکنولوژی‌های روز موجود در سیستم‌ها و تجهیزات کنفرانس و امکاناتی که این دستگاه‌ها برایتان به ارمغان خواهند آورد، مشاوره خواهیم داد. بنابراین طبق بودجه کارفرما، مقیاس پروژه، نیازمندی‌های آن و... می‌توان برآوردی تقریبی از هزینه نهایی آن اعلام کرد. در این مرحله مشتریان باید هر اطلاعاتی می‌توانند درباره نوع پروژه، نوع کاربری سالن، ویژگی‌های آن، اهداف پروژه و انتظارات خود از این پروژه را با تیم مجری پروژه تجهیز در میان بگذارند.

پروژه تجهیز سالن کنفرانس در آروند فراز مهرگان


ارائه طرح اولیه

در این مرحله، کار طراحی پروژه براساس نوع پروژه، فضای مورد نظر و نیازهای کاربر آغاز می‌شود و با توجه به داده‌ها و نقشه‌های دریافتی از پروژه، نیازهای آن و امکاناتی که پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی روز دنیا برای ما فراهم می کند کار طراحی انجام می‌شود. در صورتی که کارفرما طرح ارائه شده را تایید کند، تیم مجری آروند آن را نهایی خواهد کرد.

طراحی پروژه تجهیز سالن کنفرانس در آروند فراز مهرگان


تامین تجهیزات پروژه

پس از تایید کارفرما طرح و لیست تجهیزات مورد نیاز به بخش بازرگانی مجموعه آروند فرستاده می‌شود. بخش بازرگانی تجهیزات مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان تامین خواهد کرد. همه دستگاه‌هایی که متخصصان آروند در پروژه‌های خود مورد استفاده قرار می‌دهند اصالت و کیفیت بالایی دارند. بنابراین کاربران نباید نگران مشکلات ناشی از بی کیفیت بودن کالا و محصولات بشوند.

تامین تجهیزات سالن کنفرانس آروند فراز مهرگان


نصب و راه‌اندازی سیستم‌ها

این مرحله شامل دو قسمت “نصب و تنظیمات سخت‌افزاری” و “نصب و تنظیمات نرم‌افزاری” است که هر یک توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد گرفت. در واقع پس از نصب و راه اندازی سیستم‌ها نظیر میکروفون کنفرانس، اسپیکر، دستگاه مرکزی و... تیم آروند نرم افزارها و تنظیمات لازم را اجرا خواهد کرد تا سیستم به درستی کار کند.

نصب تجهیزات در محل مورد نظر


آموزش

پس اتمام بخش نصب و راه اندازی، آموزش استفاده از سیستم‌های پیاده شده به کاربر نهایی داده می‌شود. این موضوع مزایای مختلفی برای کاربران خواهد داشت. از جمله اینکه مشتریان می‌توانند به راحتی نحوه تنظیمات و استفاده از قابلیت‌های مختلف سیستم را فرا بگیرند. این موضوع باعث می‌شود افراد مشکلی با سیستم نداشته باشند و برای یادگیری آن اختلالی در تنظیمات و نحوه عملکرد سیستم ایجاد نکنند. یادگیری هرچه بهتر کار با تجهیزات سالن کنفرانس، باعث می‌شود هم قابلیت‌های بیشتری از سیستم برای افراد کارآمد باشد و هم احتمال آسیب دیدن تجهیزات کاهش پیدا کند.

آموزش کار با تجهیزات سالن کنفرانس در آروند فراز مهرگان


گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است. چرا که امکان حمل سیستم‌های نصب شده به خارج از کشور برای برطرف کردن ایرادات احتمالی، برای استفاده کنندگان نهایی امری غیرممکن است. همچنین با دریافت خدمات پس از فروش در واقع فروشنده کیفیت محصول خود را تضمین می کند. بنابراین مجموعه آروند نسبت به ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌هایی که در طول پروژه نصب و راه‌اندازی کرده، پایبند است. در صورت بروز هرگونه مشکل و نقص فنی در دستگاه‌ها و سالن‌های کنفرانس، کاربران و مشریان می‌توانند موارد موجود را با مجموعه آروند فراز مهرگان در میان بگذارند.

گارانتی آروند فراز مهرگان

برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن‌های کنفرانس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

بازخوردها
    سبد خرید شما