Loading...

تجهیز سالن‌های همایش

تجهیز سالن‌های همایش با آروند فراز مهرگان

تجهیز سالن همایش

مجموعه آروند فراز مهرگان در زمینه تجهیز سالن‌های همایش سابقه و تجربه بسیار بالایی دارد. همکاران ما در این دپارتمان آماده ارائه خدمات به شرکت‌ها، نهادها، موسسات و سازمان‌های مختلف هستند. برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن‌های همایش، کنفرانس و هوشمندسازی مدارس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های همکاری با مجموعه آروند به منظور تجهیز سالن کنفرانس، توانایی و مهارت متخصصان آروند در تامین دستگاه‌ها و نیازمندی‌های سالن است. این موضوع یکی از مهم‌ترین دغدغه مشتریان است. چرا که آن‌ها زمان، فرصت، دانش و تمرکز کافی برای بررسی بازار و تهیه دستگاه‌های مورد نیاز پروژه را ندارند. به همین دلیل اغلب ترجیح می‌دهند تامین دستگاه‌ها نیز به عهده تیم تجهیز سالن همایش باشد.

آروند فراز مهرگان با توجه به این موضوع، همواره رفاه و آسایش بیشتر مشتریان را در نظر گرفته و برای تامین مواد اولیه پروژه‌های تجهیز سالن همایش، همه موارد را خود به عهده گرفته است. این موضوع علاوه بر راحتی و کم شدن دغدغه کاربران، مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. چرا که متخصصان ما برای تامین این دستگاه‌ها نظیر میکروفون، اسپیکر، میکسر، باند و تجهیزات نور پردازی بارها بازار را بررسی کرده‌ و بهترین مدل‌ها با قیمت مناسب را شناسایی کرده‌اند.

بنابراین احتمال خطا در انتخاب دستگاه وجود نخواهد شد. همچنین تیم حرفه‌ای آروند متناسب با ابعاد و اندازه محیط، نیازمندی‌های آن، نوع کاربری و... کارآمدترین مدل‌ها را برای کاربران انتخاب و تهیه خواهند کرد. انجام پروژه تجهیز سالن‌های همایش، در مراحل مختلفی انجام خواهد شد.


ارائه مشاوره و درک نیازمندی سیستم

در شروع همکاری پروژه و در مرحله مشاوره ما به شما درباره تکنولوژی‌های روز موجود در سیستم‌ها و تجهیزات کنفرانس و امکاناتی که این دستگاه‌ها برایتان به ارمغان خواهند آورد، مشاوره خواهیم داد. در این گام می‌توان با توجه به نیاز پروژه برآوردی تقریبی از هزینه نهایی آن اعلام کرد.

در این مرحله شما درباره انتظارات خود از سالن همایش، نوع کاربری سالن و... شفاف‌سازی خواهید کرد تا تیم مجری پروژه به همه اطلاعات اولیه لازم برای انجام پروژه دست پیدا کنند. 

ارائه مشاوره و درک نیازمندی سیستم در تجهیز سالن کنفرانس


طراحی اولیه سالن

در این مرحله، کار طراحی پروژه براساس نوع پروژه، فضای مورد نظر و نیازهای کاربر آغاز می‌شود و با توجه به داده‌ها و نقشه‌های دریافتی از پروژه، نیازهای آن و امکاناتی که پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی روز دنیا برای ما فراهم می کند کار طراحی انجام می‌شود. طرح اولیه بارها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس از انجام اصلاحات لازم روی آن و کسب رضایت کارفرما، طرح به نسخه نهایی تبدیل خواهد شد.

طراحی اولیه سالن همایش در تجهیز سالن همایش


تامین دستگاه‌ها و تجهیزات

پس از تایید کارفرما طرح و لیست تجهیزات مورد نیاز به بخش بازرگانی مجموعه آروند فرستاده شده تا تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان تامین شوند. همه دستگاه‌هایی که متخصصان آروند در پروژه‌های خود مورد استفاده قرار می‌دهند اصالت و کیفیت بالایی دارند. دستگاه‌های مورد نیاز هر سالن متناسب با نوع کاربری، ابعاد سالن، کیفیت مورد نیاز کارفرما و... با سایر پروژه‌ها تفاوت خواهد داشت.

تامین تجهیزات سالن همایش در آروند فراز مهرگان


نصب و راه اندازی

این مرحله شامل دو قسمت “نصب و تنظیمات سخت‌افزاری” و “نصب و تنظیمات نرم‌افزاری” است که هر یک توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد گرفت. مجریان پروژه تجهیزات سخت افزاری نظیر میکسر، میکروفون، اسپیکر، اسپیکر ایستاده، کابل و تجهیزات جانبی را نصب خواهند کرد. سپس تنظیمات این دستگاه‌ها و هماهنگ کردن آن‌ها با هم توسط متخصصین بخش نرم افزار انجام خواهد شد. به این ترتیب پروزه از هر نظر آماده خواهد بود.

نصب تجهیزات در محل مورد نظر


آموزش

پس اتمام بخش نصب و راه اندازی، آموزش استفاده از سیستم‌های پیاده شده به کاربر نهایی داده می‌شود تا افراد بتوانند بدون مشکل با دستگاه‌های مختلف آشنا شوند. در این مرحله نحوه روشن کردن، تنظیمات، اتصالات و... دستگاه‌ها به کاربران آموزش داده خواهد شد.

آموزش کار با تجهیزات سالن همایش


گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی از دغدغه‌های همیشگی خریداران است. چرا که امکان حمل سیستم‌های نصب شده به خارج از کشور برای برطرف کردن ایرادات احتمالی، برای استفاده کنندگان نهایی امری غیرممکن است. همچنین با دریافت خدمات پس از فروش در واقع فروشنده کیفیت محصول خود را تضمین می کند. بنابراین مجموعه آروند نسبت به ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌هایی که در طول پروژه نصب و راه‌اندازی کرده، پایبند است.

پشتیبانی و گارانتی پروژه تجهیز سالن همایش

برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های تجهیز سالن همایش با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

بازخوردها
    سبد خرید شما