Loading...

هوشمندسازی مدارس

یکی از بهترین و ماندگارترین روش‌های یادگیری و آموزش هر موضوعی، استفاده از ابزار مختلف یادگیری است. به کار گیری ابزاری جز مطالب کتاب، نظیر فیلم، تصویر، کار با نرم‌افزارهای آموزشی و استفاده از فناوری نوین آموزشی باعث افزایش بهره‌وری دانش‌آموزان می‌شود. حداقل ملزومات هوشمندسازی مدارس، استفاده از لپ تاپ، کامپیوتر، برد هوشمند و ویدئو پروژکتور است تا دانش‌آموزان بتوانند به نحوی دیگر مطالب درسی را به خاطر بسپارند.

استفاده از این دستگاه‌های هوشمند باعث می‌شود دانش‌آموزان حواس شنیداری و دیداری خود را کنار هم به کار بگیرند و درک بهتری از مطالب داشته باشند. دیدن تصاویر، اینفوگرافیک و فیلم‌های آموزشی روی پرده بزرگ ویدئو پروژکتورها موجب خواهد شد تمرکز دانش‌آموزان افزایش پیدا کند و در نتیجه آن یادگیری باکیفیت و بازدهی بالاتری انجام شود.

همچنین استفاده از برد هوشمند، باعث می‌شود دانش‌آموزان بیش از پیش با مطالب درسی درگیر شوند و نهایتا مطالب درسی با کیفیت بیشتر و ماندگاری بالاتر در ذهن آن‌ها باقی خواهد ماند.

پروژه هوشمندسازی مدارس در آروند

مجموعه آروند با ارائه بهترین خدمات در زمینه هوشمندسازی مدارس، کادر آموزشی را برای یاددهی هرچه بهتر یاری کرده است.

کارشناسان و متخصصان آروند با حضور در مدرسه، محیط را به صورت حرفه‌ای ارزیابی کرده و متناسب با ابعاد اتاق‌ و کلاس‌ها، نوع مطالب درسی، نیازهای آموزشی دانش‌آموزان و دبیران و از همه مهم‌تر بودجه مدرسه، نیازهای مدرسه را در راستای هوشمند سازی تعیین می‌کنند. سپس لیست دستگاه‌های مورد نیاز، با تایید مدیر مدرسه از سوی خود مجموعه آروند تامین خواهد شد.

پس از نصب تجهیزات هوشمندسازی مدارس، آموزش‌های لازم برای تنظیمات و استفاده از آن‌ها از سوی کارشناسان آروند به مدرسان و کادر آموزشی ارائه می‌شود تا مشکلی برای بهره‌مندی از دستگاه‌ها به وجود نیاید.

با توجه به اینکه همه تجهیزات مورد نیاز از سوی خود مجموعه آروند تامین می‌شود، در صورت آسیب دیدن در طول استفاده از آن‌ها گارانتی این تجهیزات نیز با خود آروند خواهد بود.

بنابراین می‌توان گفت از صفر تا صد پروژه هوشمند سازی مدارس به خوبی توسط متخصصان و کارشناسان مجرب آروند انجام خواهد شد و مشتریان نگرانی بابت هزینه، کیفیت، نگهداری، استفاده یا تعمیر این دستگاه‌ها نخواهند داشت.

استفاده از تخته هوشمند در پروژه هوشمند سازی مدارس آروند

برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره پروژه‌های هوشمند سازی مدارس با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

بازخوردها
    سبد خرید شما