Loading...

تعمیر تخصصی انواع اسپیکر JBL در آروند فراز مهرگان

تعمیر تخصصی انواع اسپیکر JBL در آروند فراز مهرگان
گارانتی آروند با همکاری متخصصان باتجربه و تجهیزات حرفه‌ای، اسپیکرهای JBL را به طور حرفه‌ای و تخصصی تعمیر می‌کند.

تعمیر اسپیکر JBL

اسپیکرها از کاربردی‌ترین دستگاه‌های دیجیتالی هستند که با فراهم آوردن امکان پخش موزیک در هر شرایطی، محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده‌اند. به همین دلیل تولید کنندگان زیادی همواره در پی طراحی و تولید اسپیکر هستند. یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان بلندگو و اسپیکر که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد، JBL است که انواع محصولات مربوط به صوت، اعم از اسپیکرهای حرفه‌ای و بزرگ، اسپیکرهای کوچک و بلوتوثی پورتابل، انواع هدفون، ساندبار و... را در کارنامه کاری و تولیدات خود دارد.

این برند آمریکایی اسپیکرهایی با کیفیت بسیار بالا طراحی کرده است که می‌توانند ساعت‌ها به پخش موزیک پرداخته و سال‌ها برای کاربر فعال باشند. اما حتی بهترین و باکیفیت‌ترین اسپیکرها نیز در صورت عدم استفاده صحیح یا عدم رعایت نکات مربوط به مراقبت و نگهداری بلنگو، آسیب دیده و مشکل پیدا خواهند کرد. اسپیکرهای جی بی ال نیز از این قانون مستثنی نیستند و در صورت استفاده نادرست، احتمال آسیب آن‌ها نیز وجود دارد. در ادامه بخشی از آسیب‌های مربوط به اسپیکرهای جی بی ال حرفه‌ای و اسپیکرهای JBL خانگی را بررسی خواهیم کرد. برای طرح سوال یا مشاوره درباره تعمیر اسپیکر JBL، با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

JBL SPEAKER PROFFESIONAL REPAIRMENT

یکی از رایج‌ترین دلایل ایراد اسپیکرهای JBL و بسیاری دیگر از اسپیکرها و دستگاه‌های صوتی، عدم اتصال به محافظ برق است. این اشکال در همه انواع اسپیکر حرفه‌ای و خانگی وجود دارد. چرا که استفاده نکردن از محافظ برق، باعث می‌شود دستگاه مستقیما به برق وصل بوده و نوسانات برق روی آن اثر بگذارد. نوسانات برق باعث می‌شود اسپیکر تحت فشار بالا قرار گرفته و در نهایت دچار ایرادات و اشکالات شود. در چنین حالتی برای تعمیر اسپیکر JBL ، کاربران باید به مراکز تعمیر تخصصی اسپیکر مراجعه کنند و نباید بدون داشتن اطلاعات فنی خودشان اقدام به تعمیر دستگاه بکنند.

از دیگر عوامل مشکل‌ساز که برای اسپیکرهای بزرگ و حرفه‌ای JBL پیش می‌آید، عدم هماهنگی بین آمپلی فایر و اسپیکر است. استفاده از آمپلی فایری که توان خروجی آن بسیار بیشتر از توان خروجی اسپیکر است، باعث می‌شود بلندگو با اتصال به اسپیکر بسوزد و آسیب جدی ببیند. به همین دلیل، مهم است که افراد پیش از اتصال اسپیکرها، توان خروجی اسپیکر و بلندگو را بررسی کنند. در صورت لطمه دیدن اسپیکرهای حرفه‌ای در اثر اتصال به آمپلی فایر، کاربران باید برای تعمیر اسپیکر جی بی ال خود، به سراغ متخصصان فنی و حرفه‌ای تعمیر اسپیکر بروند تا این افراد با دانش و تجربه کافی، اسپیکر را تعمیر کنند.

اما درباره اسپیکرهای پورتابل بلوتوثی، شرایط متفاوت خواهد بود. با توجه به اینکه این اسپیکرها اغلب در هر محیط و شرایطی همراه کاربران هستند، استفاده از آن‌ها موجب می‌شود اسپیکر در معرض آسیب‌ها و خطرات زیادی نظیر سقوط، ضربه، آب خوردگی و رطوبت و... قرار بگیرد. برای درک بهتر گزارش ایرادات رایج اسپیکرهای بلوتوثی را مطالعه کنید.

JBL SPEAKER PROFFESIONAL REPAIRMENT

این اسپیکرها نیز نظیر بلندگوهای حرفه‌ای جی بی ال نیاز به بررسی توسط متخصصان حرفه‌ای دارند. به همین دلیل کاربران باید اسپیکرهای بلوتوثی خود را به دست مراکز تعمیر اسپیکر و دستگاه‌های صوتی بسپارند. چرا که مراکز تخصصی تعمیر اسپیکر، دانش، تجربه، مهارت و امکانات کافی برای بررسی و تعمیر دستگاه‌های صوتی را در اختیار داشته و به خوبی قادر به تعمیر این دستگاه‌ها هستند.

یکی از معتبرترین و حرفه‌ای ترین مراکز تعمیر اسپیکرهای جی بی ال، مجموعه آروند فراز مهرگان است که با گرد هم آوردن جمعی از متخصصان باتجربه این حوزه، به کارگیری تجهیزات و دستگاه‌های حرفه‌ای و تعهد برای استفاده از قطعات اصل، اسپیکرهای حرفه‌ای و بزرگ یا اسپیکرهای خانگی پورتابل وایرلس را به درستی تعمیر می‌کند. برای دریافت مشاوره یا طرح سوال درباره تعمیرات اسپیکر با واحد فنی مجموعه آروند تماس بگیرید.

گارانتی آروند فراز مهرگان، بیش از 10 سال در حوزه تعمیر و گارانتی دستگاه‌های صوتی یا تصویری و تعمیر دستگاه‌های حرفه‌ای موزیک نظیر میکسر، پاور میکسر، آمپلی فایر، رکوردر و... فعالیت کرده است. آروند هم اکنون یکی از پیشگامان حوزه تعمیر تخصصی دستگاه‌های صوتی بوده و با مراکز معتبری به منظور تعمیر و نگهداری دستگاه‌های صوتی همکاری می‌کند.

بازخوردها
    ارسال نظر
    سبد خرید شما