Loading...

اسپیکرهای AKG گوشی Galaxy S9، انقلاب دیگری از سامسونگ

اسپیکرهای AKG گوشی Galaxy S9، انقلاب دیگری از سامسونگ
اسپیکرهای تعبیه شده در گوشی هوشمند S9، قدم بزرگی در پیشرفت صدای گوشی‌های هوشمند اندرویدی محسوب می‌شود.

اسپیکرهای پرچمدار سامسونگ Galaxy S9

طبق ادعا بعضی از متخصصان حوزه تکنولوزی، اسپیکرهای استریوی ای کی جی اعمال شده روی گلکسی S9، یک پیشرفت بزرگ و قابل توجه در تکنولوژی قابل استفاده روی گوشی‌های هوشمند همراه اندروید محسوب می‌شوند. گروهی از منتقدان گوشی هوشمند معتقد هستند، اس 9 سامسونگ به اسپیکرهای استریوی دوگانه AKG مجهز شده و تنظیمات صوتی این بلندگوها با Dolby نمایش داده شده است. این موضوع بیانگر پشتیبانی از Dolby Atoms خواهد بود که سامسونگ قبلا آن را برای گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به همراه آپدیت اندروید اوریو 8.0  اعمال کرده بود. این کمپانی در حال حاضر نیز برای نسل جدید گوشی‌های سری اس از همین اسپیکرها استفاده کرده است. کمپانی AKG که اسپیکرهای سامسونگ اس 9 را طراحی کرده، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میکروفون، هدفون، اسپیکر و سایر دستگاه‌های صوتی در سطح جهان است.

اسپیکرهای به کار رفته در ساخت گوشی S9 سامسونگ، به نوعی یک بهبود قابل توجه در اسپیکرهای گوشی‌های سری اس این کمپانی محسوب می‌شود. سامسونگ در این گوشی از اسپیکرهای اضافی با عملکرد صدای استریو بهره برده که موجب شده صدا در همه سطوح کیفیت بالاتری داشته باشد.

samsung galaxy s9

سامسونگ گفته است که با استفاده از میکروفون‌های باکیفیت‌تر، قصد دارد کاربران گوشی اس 9 را به یک تجربه صدای سه بعدی برساند. استفاده از این اسپیکرها کنار دستیار صوتی هوشمند بیکسبی تجربه فوق‌العاده‌ای به کاربران هدیه خواهد داد.

کیفیت فوق‌العاده اسپیکرهای Galaxy S9 علی رغم کیفیت بی نظیر گوشی هوشمند S9 و تجربه جدیدی که برای کاربران به همراه دارد، برای بسیاری از افراد ناشناخته خواهد بود. چرا که بسیاری از کاربران با دیدن ظاهر تکراری این گوشی که تفاوتی چندانی با مدل قبلی ندارد، احساس خواهند کرد گوشی Galaxy S9 نسبت به پرچمدار قبلی تغییرات چشمگیری نداشته است.

سامسونگ می گوید یک سال برای تغییر ساختار اسپیکرهای پرچمدار خود S9 به منظور جای دادن آن‌ها در بدنه ضزف و باریک گوشی اس 9 تلاش کرده است. از آنجا که تفاوت اندکی میان اسپیکرهای بالایی و پایینی این گوشی وجود دارد، سامسونگ سعی کرده تا کیفیت صدای خروجی را به مقدار قابل ملاحظه ای برساند. این کمپان همچنین مانع از تداخل تاثیرات مغناطیسی سایر قطعات (که باعث ایجاد نویز و صداهای اضافه هستند) روی کیفیت صدای خرجی شده تا وضوح و شفافیت صدا مشکلی پیدا نکند.

سامسونگ ادعا کرده صدای تولید شده از طریق اسپیکرهای اس 9 حدود 1.4 برابر بیشتر از اس 8 است. از طرفی استفاده از تکنولوژی Dolby Atoms نیز قابلیت اسپیکرهای استریو را افزایش می‌دهد.

بازخوردها
    ارسال نظر
    سبد خرید شما