Loading...

JBL هدفون سفارشی قهرمان فوتبال آلمان در جام جهانی 2018 را ساخت

JBL هدفون سفارشی قهرمان فوتبال آلمان در جام جهانی 2018 را ساخت
در جام جهانی 2018 JBL علاوه بر تجهیز استادیوم‌های روسیه با اسپیکرهای خود، هدفون سفارشی جرومه بواتنگ را طراحی کرد.

JBL، فعال‌تر از همیشه در جام جهانی

به عنوان یک وزشکار حرفه‌ای و قهرمان ملی فوتبال تیم ملی آلمان، جرومه بواتنگ پیش از بازی‌ها و در حین تمرینات خود به موسیقی‌های انگیزشی و ورزشی گوش می‌دهد تا از لحاط روحی و جسمی برای بازی‌ها آماده شود. موزیک‌های بواتنگ به او کمک می‌کنند برای بازی تمرکز کافی پیدا کند.

برای جشن جام جهانی 2018، هارمن با جرومه بواتنگ به منظور طراحی سفارشی هدفون Everest Elite 750 مشارکت کرد. جرومه برای هریک از هم تیمی‌های خود نیز، به عنوان هدیه یک هدفون جی بی ال اورست الیت 750 سفارش داد.

جرومه بواتنگ و جی بی ال JBL Everest Elite 750

در همه مدت مسابقات جام جهانی 2018، هارمن و جی بی ال یک کمپین با پوشش 360 درجه از تلویزیون، رادیو و رسانه‌های اجتماعی در این جشنواره برای حمایت از بواتنگ برگزار کردند. در یک تیزر تبلیغاتی این فوتبالیست، پیراهن خود را به یکی از پسر بچه‌های طرفدارش هدیه می‌دهد، اما طرفدار به هدفون JBL بواتنگ اشاره کرده و آن را می‌خواهد. با امتناع بواتنگ طرفدار برای گرفتن هدفون جی بی ال Everest Elite 750 بواتنگ از آلمان تا روسیه می‌رود.

این تیزر در همه مکان‌های عمومی شهرهای مختلف آلمان نظیر برلین، هامبورگ، فرانکفورت، برلین و همه شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. هدفون جرومه در لیست آثار هنری مربوط به زندگی این فوتبالیست در مجله ورزشی Socrates قرار گرفته است.

مجموعه هارمن علاوه بر حمایت فوتبالیست‌ها، 12 استادیوم‌ بزرگ سن پترزبورگ را نیز در این دوره از بازی‌های جام جهانی مجهز کرده است. بنابراین تماشاچیان با حضور در ورزشگاه‌های پایتخت روسیه می‌توانند بازی‌ها را با بهترین کیفیت صدا ببینند. اسپیکرهای حرفه‌ای و محصولات صوتی هارمن، JBL و BSS نه تنها در این دوره از بازی‌ها، بلکه در جام جهانی پیشین نیز همراه تماشاچیان بودند و می‌توانند این بازی‌های هیجان‌انگیز را با کیفیت بسیار بالایی برای تماشاچیان نمایش دهند. این کمپانی همواره از پروژه‌های مربوط به ورزشکاران و طراحی دستگاه‌های ویژه آن‌ها حمایت کرده است. یکی از بهترین هدفون‌های این کمپانی که برای بدنساز معروف راک طراحی شده است مدل UA Sport Rock Edition Headphone نام دارد که به تازگی به بازار عرضه شده است.

سبد خرید شما