Loading...

یورومت و ورشکستگی، فرصتی برای شروع پرقدرت

یورومت و ورشکستگی، فرصتی برای شروع پرقدرت
کمپانی یورومت، از تولیدکنندگان بزرگ لوازم جانبی در صنعت موسیقی است که بعد ورشکستگی قوی‌تر از پیش به فعالیت پرداخت.

تاریخچه یورومت

کمپانی ایتالیایی یورومت، سال‌ها است به صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی، تولید و عرضه انواع لوازم جانبی حوزه موسیقی و دستگاه‌های صوتی نظیر استند میکروفون، استند نور، استند مانیتور و سایر لوازم مشابه فعالیت می‌کند. محصولات یورومت در حال حاضر فروش جهانی داشته و در سراسر جهان مشتریان متعددی دارد.

این شرکت در اوایل دهه 60 با نام اصلی MET فعالیت خود را آغاز کرد. علی رغم اینکه هدف اصلی تاسیس این کمپانی ارائه انواع لوازم جانبی و مکمل برای دستگاه‌های مورد استفاده در صنعت موسیقی بود، فعالیت‌های MET در آغاز دهه 70 به محصولات الکترونیک، بازار تلفن و ارتباطات مخابراتی نزدیک‌تر شد.

اما کمی بعد و در آغاز دهه 80، به دلیل وقایع تاریخی و تغییرات مختلف اقتصادی این کمپانی کم کم به مشکلات جدی برخورد کردو پس از مدتی رسما ورشکست شد. پس از آن مدیران و تعدادی از کارمندان در سال 1983 کمپانی Euromet را تاسیس کردند.

یورومت از دهه 80 تا اواسط دهه 90 به صورت انحصاری در زمینه موسیقی فعالیت کرد. اما کم کم با داغ شدن بازار نصب دستگاه‌های موسیقی و پس از آن هم نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های ویدئویی، کسب و کار اصلی بیشتر و بیشتر به تولید راه حل‌های جدید برای این بازارهای جدید نوظهور گرایش پیدا کرد.

و امروز محصولات یورومت به بیش از 60 کشور جهان صادر می‌شود. این برند ایتالیایی با ارائه محصولات باکیفیت توانسته شهرت بین‌المللی کسب کند. از افتخارات این کمپانی تولیدات انحصاری محصولاتش فقط و فقط در ایتالیا است.


ارزش‌ها

 

از مهم‌ترین ارزش‌هایی که یورومت خود را موظف به رعایت آن کرده، به روز بودن و درگیر شدن با چالش‌های جدید است. این کمپانی همواره خود را در برابر نیازهای روز بازار در صنعت موسیقی مسئول دانسته و با استفاده از 30 سال تجربه خود، به نوآوری‌های بسیاری دست یافته است.

فلزاتی که در خط تولید کارخانه یورومت مورد استفاده قرار می‌گیرد، اصالت و کیفیت بسیار بالایی دارد که به خوبی قادر به تحمل وزن دستگاه‌های کوچک و بزرگی نظیر میکروفون، ویدئو پروژکتور و چراغ‌های نورپردازی است. استفاده از این مواد اولیه با کیفیت و ارائه محصولات بی‌نظیر باعث شده یورومت به یک مرجع برای نصب سیستم‌های صوتی و تصویری حرفه‌ای تبدیل شود.

تاریخچه کمپانی یورومت


رفتار صحیح با مشتری

 

محصولات این کمپانی با بالاترین استانداردهای ایمنی مطابق هستند و تا 5 سال پشتیبانی خواهند شد. علت چنین زمان طولانی برای ارائه گارانتی، اطمینان تولیدکننده از کیفیت محصولات خود است. چرا که همه این محصولات در آزمایشگاه‌های تخصصی یورومت مورد آزمایش قرار گرفته‌اند تا ثابت کنند می‌توانند 10 برابر وزن خود را تحمل کنند. همچنین تیم مهندسان و طراحان این کمپانی خود را موظف می‌دانند در هر زمانی که مشتری زمان داشت به او پاسخ دهند و نه زمانی که خودشان آزاد هستند. ارائه خدمات مورد نیاز به مشتری، در زمان مورد نظر مشتری و با حفظ احترام باعث شده است یورومت یکی از معتبرترین برندها در زمینه پاسخگویی به مشتریان باشد.


 گواهی‌نامه کیفیت

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات یورومت داشتن گواهی کیفیت از مرکز استاندارد ایتالیا است. اما یورومت طی بیانیه‌ای گفته است گواهی اصلی کیفیت محصولات توسط کاربران باید داده شود.

همه محصولات یورومت پیش از ورود به بازار و رسیدن به دست مشتری نهایی، از نظر مشکلات کیفی بررسی و آزمایش می‌شوند. دوام و کیفیت بالای محصولات این برند، کنار شبکه توزیع جهانی پرقدرت موجب شده است سیستمی توانمند برای ارائه جهانی محصولات فراهم شود. در این کمپانی توجه ویژه به جزییات نشاندهنده کیفیت بالای محصولات است.

 

به لطف توجه به کیفیت محصولات، احترام به مشتری و ارائه خدمات عالی یورومت به یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم جانبی صنعت موسیقی در سطح جهان تبدیل شده است.

بازخوردها
    ارسال نظر
    سبد خرید شما