Loading...

استفاده از اسپیکرهای هارمن در پارک جنگلی آبی تایند

استفاده از اسپیکرهای هارمن در پارک جنگلی آبی تایند
هارمن با اسپیکرهای حرفه‌ای خود پارک جنگلی آبی 8 هکتاری تایلند را تجهیز کرد تا کاربران از صدای زنده و غنی لذت ببرند.

اسپیکرهای هارمن در پارک تایلند

تایلند یکی کشورهای محبوب برای سفرهای تفریحی است که از سرتاسر جهان طرفداران زیادی را به سوی خود می‌کشاند. این کشور به منظور افزایش جاذبه‌های توریستی، به تازگی پارک Vana nava را در یک زمین 8 هکتاری خارج از هوهین تاسیس کرده است. این پارک اولین پارک جنگلی آبی آسیا محسوب می‌شود که توانسته حوزه گردشگری این کشور را بیش از پیش رونق دهد.

این پارک حدود 20 دریاچه و استخر بزرگ دارد که کنار جنگلی با 200.000 گونه گیاهی کیب محصر به فردی از طبیعت و زیبایی را ایجاد کرده است. این پارک بی‌نظیر دارای تعداد قابل توجهی رستوران‌، کافه‌، سالن‌ه موسیقی و فضای ویژه برگزاری رویدادهای رسمی است.

پارک جنگلی آبی تایلند با اسپیکرهای جی بی ال

مدیریت این پروژه عظیم برای تامین صدای پارک جنگلی آبی Vana Nava به منظور پخش موزیک پس زمینه یا اعلام اطلاعیه‌های مختلف در سراسر محدوده پارک، شبکه‌ای از اسپیکرهای Multi-Zone را با همکاری هارمن طراحی و نصب کرده است.

رونگریت جانتاریما مدیر توسعه این پروژه گفته است " پارک Vana Nava، به تعداد زیادی بلندگو نیاز داشت. هارمن برای حفظ یکپارچگی صدا کنار دوام و ایمنی بیشتر، این اسپیکرها را برای ما تامین کرده و ولتاژ ثابتی برای همه آن‌ها در نظر گرفته است. این کار باعث افزایش خروجی اسپیکرها خواهد شد. ضمن اینکه موجب می‌شود با گذر زمان احتمال کاهش توان اسپیکرها کم بشود. در حال حاضر بیش از 5 سال از تاسیس این پارک گذشته است و ما هر سال اقدامات پیشگیرانه‌ای و محافظتی برای حفظ سلامت و ایمنی دستگاه‌های مختلف آن انجام داده‌ایم تا از تکنولوژی عقب نمانیم. به همین دلیل همچنان از همان بلندگوهایی استفاده می‌کنیم که در روز اول تاسیس پارک نصب شده است. این اسپیکرها به خوبی و کیفیت روز اول کار می‌کنند."

استفاده از اسپیکرهای هارمن در پارک جنگلی آبی تایند

سیستم صوتی نصب شده در پارک Vana Nava شامل اسپیکرهای JBL، میکسرهای Soundcraft، آمپلی فایرهای Crown و پردازنده‌های صوتی دیجیتال BSS است. در این پروژه از اسپیکرهای قدرتمند و بزرگ سری  Professional Control Contractor جی بی ال استفاده شده است. انواع مختلفی از این اسپیکر در همه نقاط پارک متناسب با معماری آن، روی دیوارها، سقف و سایر سطوح نصب شده‌اند. در این پارک همچنین از بلندگوهای سری AE، EON500، PRX700 جی بی ال کنار تقویت کننده Crown سری CDi و آمپلی فایرهای سری XTi 2 استفاده شده است. یک کنسول میکس 16 کاناله ساندکرافت مدل FX16ii در مرکز این سیستم صدای غول پیکر قرار گرفته است که با هماهنگی سیستم مدیریت صدای DBX مدل DriveRack صدا را در همه نواحی پارک منتشر می‌کند. همچنین دستگاه شبکه صدای BSS مدل BLU-80 ورودی‌ها و خروجی‌های این سیستم را تامین کرده است.

رامش جایارامان یکی از مدیران پارک در این باره می‌گوید: "هارمن یک زیرساخت صوتی حرفه‌ای پیچیده در سراسر پارک ایجاد کرده است. امیدواریم در آینده بتوانیم همکاری‌های بیشتری با این کمپانی موفق و حرفه‌ای داشته باشیم."

سبد خرید شما